Від пентаграми до драконів і символів богинь — існує безліч красивих малюнків на вибір, коли справа доходить до язичницьких і вікканскіх татуювань.

Зробити татуювання язичницького або вікканского символу — це хороший спосіб вшанувати свою духовність і систему переконань. Хоча символи, пов’язані з цими двома богословськими сектами, вражаючі, важливо, як і у випадку з будь-татуюванням, знати значення зображення до того, як нанести його.

По-перше, язичництво і Вікка — не одне й те саме. Вікка — більш нова частина язичництва, але існує безліч різних сект язичництва, також відомих як політеїзм.

Язичництво проти Віккі

Термін «язичник» вперше був використаний для опису людей, які сповідують політеїзм як свою релігію, що означає поклоніння безлічі богів, тисячі років тому.

Хоча ця форма релігії застаріла і використовувала безліч різних практик протягом всієї історії і культур, різні варіанти язичництва набирають популярність в останні кілька десятиліть.

языческие тату
Джерело: @theartofamberramirez

Вивчення релігій висунуло на перший план деякі з найбільш поширених гілок язичництва, які знову проявилися, включаючи єгипетське язичництво,

«Зазвичай ці традиції, які іноді називають кеметским язичництвом або кеметскою реконструкцією, слідують основним принципам єгипетської духовності, таким як шанування Нетер, або божеств, і пошуку баланса між потребами людини і світом природи».

Якщо вас зачаровує древня єгипетська культура і релігія, натисніть тут, щоб дізнатися про татуювання, натхненними давнім Єгиптом.

Важливість природи, її вплив на всю нашу життя і то, як ми співіснуємо з навколишнім світом природи, — популярна нитка, що проходить через багато язичницьких віруваннях.

Друїдизм, сучасний духовний рух, що сягає своїм корінням в дохристиянську кельтську культуру, зазвичай сприяє гармонії та зв’язку зі світом природи.

Ще одна гілка духовності, яка знаходиться на язичницькому дереві, — це Вікка.

Вікка, як і друїдизм, є природною формою язичництва

«Ритуали у Віккі часто включають свята, присвячені фазами місяця; сонячні рівнодення і сонцестояння; такі елементи, як вогонь, вода, земля і повітря; і церемонії посвяти ».

Язичницький світ просякнутий традиціями та історією, і тому існує безліч неймовірних символів з однаково неймовірним значенням, які вплетені в ці системи вірувань.

значение языческих тату
ДЖерело: @whitneyrayemanning

Значення символу пентаграма

Одне з найбільш поширених вікканскіх татуювань — це пентаграма, оскільки вона являє систему вікканскіх переконань.

«Пентакль — це п’ятикутна зірка або пентаграма, укладена в коло. П’ять точок зірки представляють чотири класичних елемента [земля, повітря, вогонь і вода], а також п’ятий елемент, який зазвичай є або духом, або собою, в залежності від вашої традиції ».

Коло навколо пентаграми являє захист і коло життя.

Значение символа пентаграмма
Джерело: @evergreen.tattoo

Не тільки віккани вважають пентаграму важливим символом — сатаністи називають її сігіли Бафомета, і вона являє собою плотські і земні принципи.

Ключова відмінність цих двох символів полягає в їх розміщенні: одна точка в вікканскому символі повернена вгору, а в сатанинському символі дві точки спрямовані вгору. Отже, переконайтеся, що ваше татуювання розташоване правильно, щоб воно відображала те, що ви хочете.

пентаграмма тату
Джерело: @iika.ralfsson

Трікетра

Трікетра — значить, трикутник і зображує три черезрядкових дуги — це один з найстаріших символів в кельтської історії, зародившись ще в 500 р до н.е., відповідно до давніх символів.

Спочатку він використовувався для позначення потрійний богині — дівчині, матері і бабусі, але з тих пір еволюціонував, щоб представити безліч тристоронніх ситуацій, від християнських Отця, Сина і Святого Духа до трьох основних стихії повітря, води і землі.

Трикетра тату
Джерело: @blackdrop__

«У наш час символ трікетра став улюбленим елементом дизайну вузлів, прикрас, емблем, логотипів і т. Д. Як символ чогось троичного, наприклад, циклу життя (життя-смерть-відродження), обіцянки чоловік дружині (любов-честь-захист ), сім’я (батько-мати-дитина), протягом часу (минуле-сьогодення-майбутнє) і багато іншого. Коло, який часто переплітається з трікетрой, уособлює зв’язок між трьома елементами ».

Потрійна Богиня

Ще один вікканскіий символ, який представляє діву, мати і крону, — потрійна богиня, що розглядається як три фази місяця — зростаюча, спадна і повна. Це символізує важливі фази в житті жінки, а також божественний жіночий початок.

Тройная Богиня тату
Джерело: @osprey_tattoo

Норвезькі рунічні символи

Якщо ви шанувальник маленьких татуювань, а скандинавське язичництво — ваша особлива чаша духовного чаю, рунічні символи можуть стати для вас колекцією татуювань.

Як пояснюється в «Скандинавській міфології», саме Одін, пройшовши через важкі випробування, приніс людству руїни.

Норвежские рунические символы
Джерело: @mila_babayaga

«Імовірно, значить після того, як Одін відкрив руни, ритуально приніс в жертву себе і постив протягом дев’яти днів, дивлячись в води Криниці Урд, саме він передав руни першим майстрам рун-людям».

Хоча руни є першою системою, розробленою і використовувалася скандинавським і іншим німецьким населенням, вони також можуть мати магічний відтінок.

«Згідно з сагами, рунічні написи мають магічну силу. За допомогою написів можна було передбачати майбутнє, захищати людину від нещастя, наділяти предмети різними якостями або записувати заклинання, прокляття і заклинання ».

рунические символы тату
Джерело: @wiccaindia

Ця колекція символів робить дивовижні татуювання на руках і пальцях. Щоб дізнатися, що потрібно враховувати перед тим, як робити татуювання на пальці, натисніть тут.

Дракони

Дракони захопили уяву людей і були вплетені в тканину багатьох культур і релігій протягом тисячоліть — від Святого Георгія, що вбиває дракона, до того, як він став одним з 12 знаків зодіаку і символом удачі в Китаї.

тату драконов
Джерело: @tattooassist

Також існує секта Віккі, що практикує магію дракона.

Згідно з цією системою вірувань, віккан може закликати дракона, який може допомогти в певній ситуації, як пояснив Берді.

«Подібно заклику до помічників богів і богинь, Магія Дракона пробуджує силу будь-якого з різних драконівських особистостей, які обчислюються сотнями; вибір одного залежить від бажаного результату ».

рукав тату дракона
Джерело: @wallerray_tattoo

Щоб дізнатися більше про символіку та значення татуювань дракона, натисніть тут.

Якщо ви хочете надати своїй шкірі деяку давню духовність і чари за допомогою татуювання, є безліч язичницьких символів на вибір. Проведіть дослідження і знайдіть той, який найбільше відповідає вашим переконанням.

Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.