Хочете дізнатися історію татуювань Пост Мелоуна? Ми познайомимо вас з його тату і пояснимо, що кожне з них означає.

Остін Річард Пост, широко відомий як Пост Мелоун, — американський співак і автор пісень, пристрасно захоплюється татуюваннями. Його забите татуюваннями  обличчя стало сумно відомим після того, як його перше татуювання на обличчі було зроблене в 2017 році.

Пост Мелоун вказує на Джастіна Бібера як на причину, по якій він вперше почав робити татуювання.

Те, що починалося як татуювання кролика плейбоя на руці, потім розширилося до величезної колекції боді-арту. Давайте подивимося, що саме означають ці татуювання Post Malone.

Татуювання черепа на лівій стороні обличчя

Татуировка черепа на левой стороне лица

Татуювання на лівій стороні голови.

Татуировка на левой стороне головы.

Тату павука на голові

Тату паука на голове

Тату на голові

Тату на голове

Тату корони на голові

Тату короны на голове

Татуювання з молотком на правій стороні обличчя

Татуировка с молотком на правой стороне лица

Татуювання на обличчі в стилі кривавої пили

24-річний співак продемонстрував нове татуювання на обличчі — на цей раз із зображенням модельної пили з яскраво-червоними краплинами крові — на лівій вилиці.

Татуировка на лице в стиле кровавой пилы
Джерело: @adamdegross

Татуювання рукавиці і моргенштерна на обличчі

Нова середньовічна рукавиця — доповнення до татуювань на обличчі Пост Мелоуна.

Татуировка перчатки и моргенштерна на лице
Джерело: @kylehedigertattoo

Татуювання черепа на голові

Татуировка черепа на голове
Джерело: @postmalone

Татуювання замку на голові

Татуировка замка на голове
Джерело: @adamdegross

Татуювання Меч на обличчі

У 2016 році Пост Мелоун сказав, що хоче зробити татуювання з мечем на обличчі, і 4 роки по тому він підтвердив ці слова.

Татуировка Меч на лице

Татуювання «Always Tired»

У другому інтерв’ю GQ Пост Мелоун пояснив значення слова Always Tired.

«На очах у мене завжди втома, тому що я завжди втомлююся, знаєте, завжди в турі, завжди працюю, не піклуючись про себе так, як слід було б. Я вирішив, що це дуже відповідає моїм відчуттям ».

Татуировка "Always Tired "

Татуювання Ведмідь Грізлі

Татуювання ведмедя Пост Мелоуна уособлює жорстокість, міць і силу. У його близького друга Джастіна Бібера також є ведмідь у своїй колекції боді-арту.

Татуировка Медведь Гризли

Татуювання «Тримайся подалі»

На правій брові Посту Мелоуна нанесено унікальне татуювання з написом «Тримайся подалі». Його шанувальники почали припускати, що він міг зробити цю татуювання, щоб спонукати людей триматися від нього подалі, але він розвіяв чутки і сказав:

«Це просто тексти пісень».

Він зробив цю татуювання, щоб розсердити свою матір. В одному з інтерв’ю він сказав:

«Я як би просто хотів, не знаю, розлютити маму. Я знаю, що вона дуже засмучена, але я так тебе люблю, мама. Ти найкраща. Мені шкода.»

Татуировка "Держись подальше"

Татуювання «Колючий дріт»

Пост Мелоун завдав колючий дріт на верхній частині лоба. Багато людей припускали, що цей Пост страждає психічним розладом, і саме тому він робить такі дивні татуювання на обличчі. Мелоун ніколи публічно нічого не проясняв щодо свого психічного здоров’я, і ​​просто зізнався, що зробив татуювання на обличчі, щоб розсердити свою матір.

Татуировка "Колючая проволока"

Татуювання «смайлик» на обличчі

Пост Мелоун зробив татуювання у вигляді усміхненого смайлика прямо біля його правого ока. За його словами, він зробив багато татуювань на обличчі, щоб розсердити маму. В одному з інтерв’ю він сказав:

«Все що завгодно, щоб розлютити мою маму. Я подумав, що це робить мене цікавим ».

Татуировка "смайлик" на лице

Татуювання з логотипом Playboy Bunny

Пост Мелоун зробив маленьке татуювання з логотипом плейбойського кролика трохи нижче його татуювання у вигляді смайлика, біля правого ока. Такі татуювання зазвичай роблять чоловіки, щоб вказати на їх природу гравців або плейбоїв. Малоун так і не пояснив причину нанесення цього татуювання.

Татуировка с логотипом Playboy Bunny

Тату карти туз пік

Пост Мелоун любить грати в блекджек, тому після гри в Монреалі він вирішив зробити татуювання Пікового туза у себе на лобі.

Тату карты туз пик

Офорт Тату

Під час поїздки в Японію Пост Мелоун вирішив зробити цей офорт на стороні свого обличчя в тату майстра Ганджі. Він відображає хвилі, часто зображувані в японських татуюваннях іредзумі.

Офорт Тату

Татуювання Серця

Татуювання серця — це один з трьох маленьких символів, нанесених вертикально на обличчі співака. Серце символізує любов і здається доповненням до двох інших символів вище.

Татуировка В Виде Сердца

JFK тату портрета

За цим дизайном варто тату- майстер Віктор Модеффері, який демонструє у реперів глибокий інтерес до вбитого президента Дж. Кеннеді.

Пост Мелоун публічно розмовляв з репером Шарламань Та Богом про свої думки про вбивство Джона Кеннеді і часто вказує на теорії змови щодо вбивства президента.

JFK тату портрета

Татуювання «Портрет Джонні Кеша»

Пост Мелоун отримав величезний «портрет Джонні Кеша», американського співака, автора пісень, гітариста і актора, який помер 12 вересня 2003 року. Як данини Мелоун намалював портрет Джонні Кеша на лівій руці.

Татуировка "Портрет Джонни Кэша"

Татуювання напису «Поки все добре … Ну і що?»

Пост Мелоун отримав татуювання з написом «Поки, все добре … Ну і що?» З татуюванням напису чорно кольору на лівому передпліччі. Це може бути пов’язано з його подорожжю в музичній індустрії, заявою про те, що до сих пір все було добре, і очікуванням, що буде далі.

Татуировка надписи «Пока все хорошо… Ну и что?»

Татуювання портрета Lil Peep

Пост Мелоун завжди дуже любив Ліл Піпа і його музику. Після раптової смерті Lil Peep в 2017 році Мелоун намалював його портрет на лівій руці, щоб висловити свою любов і прихильність до нього. Також Мелоун завантажив його фотографію з Піп з підписом:

«За той короткий час, що я знав тебе, ти був мені великим другом і чудовою людиною. Ваша музика змінила світ, і він ніколи не буде колишнім. Я люблю тебе, приятель. назавжди. «

В одному з інтерв’ю він також сказав:

«Я страшенно люблю цього хлопця, це відстій … він був чертовски лайном. Я знав його зовсім небагато. Але більше, ніж він був справжнім добрим справжньою людиною, його музика збиралася змінити культуру всього. Уже змінюють культуру за такий короткий проміжок часу. Він неймовірний, талановитий чувак і хороший хлопець ».

Lil Peep portrait tattoo

Татуювання «Портрета Ісуса»

у Мелоуна на правій стороні грудей зображений «Портрет Ісуса». В одному з інтерв’ю Мелоун зізнався, що Джастін Бібер є для нього справжнім натхненником через те, що на його тілі було нанесено стільки татуювань.

Татуировка "Портрета Иисуса"

Тату колючий дріт на руці

Єдина причина, по якій Пост Мелоун зробив татуювання з колючого дроту на лобі, полягала в тому, що це було «круто».

Оскільки він публічно не назвав причину, по якій він зробив це на руці, ми можемо тільки припустити, що це з тієї ж причини.

Тату колючая проволока на руке

Тату портретів на пальцях рук

Ці татуювання портретів на пальцях Пост Мелоуна — люди, які дуже вплинули на його музику, без їх натхнення, він не вірить, що вибрав би кар’єру в музиці.

Тату портретов на пальцах рук
Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.