У цій статті ми постараємося вам детально розповісти про стилі блекворк, його походження, варіанти і ескізи.

Відразу відомий за відсутність яскравих відтінків кольору і відтінків сірого, татуювання в стилі блекворк стали потужним трендом в світі тату. Але, хочете вірте, хочете ні, всі чорні малюнки і арти — це не просто чергова модна тенденція. Цьому стилю насправді більше років ніж Америці. У цій статті ми дослідимо історичне походження, сучасні стилі і художників, які працюють в стилі блекворк.

Племінні татуювання складають більшу частину стилю блекворк, проте малюнки в темних тонах, ілюстрації і графічний стиль, гравюри, і навіть написи або каліграфія можуть вважатися стилем блекворк якщо використовують тільки чорне чорнило і його відтінки.

«

Свою історію стиль блекворк починає з давніх племінних татуювань

________________________________________________________________________

Частина полінезійців, відомих своїми здебільшого абстрактними узорами, зробленими у формі вихорів з великими смугами чорного кольору, справили величезний вплив на стиль зокрема.

традиційне татуювання в стилі блекворк
Джерело: instagram.com

Сіара Хавішья, Хелен Хіторі, Джеймс Лау Клінтон Лі і багато інших відомих тату майстра працюють з татуюваннями в стилі блекворк.

Хоча племінні татуювання складають більшу частину стилю блекворк, недавно до них додалися й інші типи татуювань. Чорні татуювання, ілюстрації та графічні малюнки або гравіювання, і навіть написи або каліграфічні шрифти вважаються частиною стилю блекворк. Можливо, більш тісно пов’язаний з його справжнім походженням геометричний стиль, який зазвичай має форми, пов’язані з езотеричною сакральною геометрією, або декоративні татуювання, які засновані на малюнках хною, чи щось таке. У минулому, термін чорне татуювання використовувався для опису інших видів мистецтв, а не тільки племінних татуювань племен.

Походження стилю блекворк

Хоча сучасні татуювання в цьому стилі можуть означати абсолютно різні речі. Походження стилю бере свій початок в стародавніх племінних татуюваннях. Частина полінезійців, відомих своїми абстрактними узорами, зроблених з форм і вихорів з великими чорними смугами, справили величезний вплив на формування стилю блекворк. Вигнуті навколо органічних контурів тіла, ці татуювання, як правило, ґрунтувалися на особистості людини. Часто полінезійські татуювання втілювали родовід, переконання або належність людини. Ці татуювання були захисними і священними за своєю природою. Полінезійські тату майстри вважалися майже шаманами або священиками, які володіли божественним знанням ритуалу нанесення татуювання. Саме ці стародавні аспекти культури в значній мірі вплинули на стиль татуювань блекворк, і багато тату майстрів, які працюють в племінному стилі все ще повертаються до цих практик. Ви можете це побачити на прикладі робіт Хайвараслі і Ханумантри Ламара.

історія стилю блекворк
Джерело: instagram.com
тату блекворк на шиї
Джерело: instagram.com
демонічне татуювання в стилі блекворк на грудях
Джерело: instagram.com

«

Тату-майстер використовував символіку і племінну іконографію, щоб проілюструвати історію життя або легенду

________________________________________________________________________

Інші стилі блекворк перейняті з того, що сьогодні зазвичай називають іспанським блекворком, який насправді є стилем, що складається з тонких ліній, витатуюваних на шкірі. Щільно нанесені чорні шовковисті нитки використовувалися або в лічильному рядку, або на білих або світлих лляних тканинах. Малюнки варіювалися від квіткових мотивів, таких як лабіринтові ілюстрації плюща і квітів, до більш складних композицій, таких як стилізовані графічні вузли. Хоча ця техніка процвітала в Іспанії в 1500-х роках, схожою за формою є вишивка Касуті. Касуті — це традиційне мистецтво, що практикується в штаті Карнатака, Індія, яке входило до династії Чалуйка. Касуті сильно заплутаний стиль, часто включає в себе більше 5000 ліній, але відмінною рисою було те, що тут використовувалися кольорові нитки.

Незалежно від того, яке народне мистецтво може вам здатися ближчим до сучасних татуювань  в стилі блекворк, воно допомагає розрізнити різні грані історичних художніх технік, які сформували сучасний стиль.

Наприклад, хна сходить до бронзового віку, який охоплює період з 1200 до н.е. до 2100 до н.е. Це було 4000 років тому в історії людства, і тим не менше застосування хни можна легко зв’язати з сучасними татуюваннями, більшість з яких вважаються стилем блекворк просто через відсутність в ньому інших кольорів крім чорного. Через давнє походження хни художники працюють в цьому стилі, можуть також прагнути до більш племінним або простих герметичних проектах. Це все питання художнього самовираження і зв’язку. Віктор Дж. Вебстер — майстер по татуюваннях, який виконує кілька різних типів візерунка в залежності від проекту, в тому числі візерунки маорі, корінних американців, тибетців і багатьох інших. Його роботи — прекрасне втілення великої зв’язності, яка є художнім вираження людини.

Стилі татуювань блекворк

Художники, майстри тату, що працюють в стилі блекворк, як правило мають більш ілюстративний підхід, який черпає натхнення з гравюр. Чорні татуювання зазвичай засновані на езотериці, алхімії і іншій таємничій геометричній іконографії. Також в цьому стилі ви часто можете побачити карти Таро, женців, мечі та демонів. Часто художники використовують техніки гравіювання і травлення.

«

Інша естетика, пов’язана з езотеричним мистецтвом — це сакральна геометрія, стиль татуювань блекворк, який надзвичайно популярний

________________________________________________________________________

Від стародавніх індуїстських текстів до ідеї Платона про те, що Бог помістив вчинені геометричні структури, заховані у всій природі. Ці ідеальні форми можна побачити в фракталах, мандалах, Платоновому тілі Кеплера і багато іншого. Встановлюючи божественні пропорції до всього, священні геометричні татуювання часто складаються з ліній, форм і точок. Діллон Форте — художник, що працює в рамках цієї естетики і регулярно наповнює свої твори символами буддизму, індуїзму і сігіл.

тату блекворк на спині
Джерело: instagram.com
тату блекворк на спині
Джерело: instagram.com

Існує ще багато видів татуювань блекворк, головним чином тому, що в теперішній час татуювальник, який використовує тільки чорне чорнило може вважатися блекворкером. Тепер цей термін досить широкий, щоб включати вищенаведені естетики і художню філософію, а також графічне мистецтво. Татуювальники працюють в графічному стилі, використовують спрощені форми і блоки чорного кольору для створення своїх фігур. Культура Нойлен — дуже хороший приклад цього. Іноді ці графічні татуювання можуть здатися майже ілюстративними, але є художники, які регулярно працюють з простою і тонкою лінією. Художник з Сеула, Оззі, зазвичай працює в цьому стилі, який дозволяє йому добре ілюструвати аніме і мангу, в той час як татуювальник з Бордо Аміші, поєднує риси лінії з більш важкими графічними формами чорного кольору. Написи і каліграфія, завдяки їх дизайну на основі шрифтів, також вважається різновидом графічного мистецтва. Багато майстрів тату, покладаються виключно на чорне чорнило, але варто відзначити, що багато традиційних написи зазвичай використовують відтінки сірого, щоб створити тіні.

Варіанти татуювань в стилі блекворк

З такою величезною кількістю естетики і особистих підходів, включених в загальний стиль татуювань блекворк, варіанти цього стилю майже безмежні. Завдяки простоті, чіткості дизайну і тому як чорне чорнило виглядає на будь-якому кольорі шкіри, і тому факту що ці татуювання добре старіють, стиль блекворк можна адаптувати до будь-якого дизайну або концепції. Так як він пронизаний техніками давніх часів, цей стиль буде захищати вас і буде прекрасною візуальною прикрасою вашого тіла.

рукав в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
жіноче татуювання в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
чоловіча татуювання на шиї в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
жіночий рукав в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
стильне татуювання блекворк
Джерело: instagram.com
рукав із зображенням дівчини в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
рукава і корпус в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
тату під грудьми в силі блекворк
Джерело: instagram.com
3д татуювання в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
татуювання павука на плечі в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
половина рукава в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
жіноча татуювання на спині блекворк
Джерело: instagram.com
тату на руці
Джерело: instagram.com
жіночий рукав блекворк
Джерело: instagram.com
красивий рукав в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
детальний рукав в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
тату диявола блекворк
Джерело: instagram.com
блекворк тату на шиї
Джерело: instagram.com
красива татуювання на все тіло в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
тату в стилі блекворк на обличчі
Джерело: instagram.com
чорний рукав і браслет в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
різні татуювання в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
жіночий рукав із зображенням змії в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
татуювання метелика під грудьми в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
чорні рукави в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
об'ємне татуювання на грудях в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
модні татуювання в стилі блекворк
Джерело: instagram.com
жіноче красиве татуювання в стилі блеворк на всю спину
Джерело: instagram.com
Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.