Протягом довгого часу руки і пальці були двома найпопулярнішими місцями розміщення татуювань. Вони були настільки популярними в історії, що навіть 5300-річна мумія, відома як Еці, демонструє одну з них на зап’ястях. В даний час увага громадськості до цих популярним татуювань триває в соціальних мережах. Серед них найбільш затребувані ті, які демонструють мінімалістський стиль.

татуировка черепа на кисти руки
Джерело: @czarciestudiotattoo

Якщо судити з історії, ця тенденція збережеться. І оскільки так багато людей або цікавляться, або просто зацікавлені в їх отриманні, необхідність в доступній інформації з цього питання очевидна. Отже, без зайвих слів, ось шість речей, які вам потрібно знати про татуювання на руках і пальцях:

Наскільки болючі татуювання на пальцях і кисті руки

Шкіра на руках і пальцях у багатьох відношеннях відрізняється від шкіри на решті тіла. Наприклад, долоні містять одні з найміцніших тканин людського тіла — їх товщина складає 1,5 мм. Наприклад, товщина повік становить всього 0,05 мм.

Проте, тильна сторона рук набагато перевершує долоні якій віддають перевагу розташуванню татуювання, причому шкіра у перших набагато тонша, ніж у другій. Руки також відрізняються тим, що вони більш схильні до зневоднення. Це тому, що вони містять менше сальних залоз, органів, відповідальних за виробництво жиру. Постійний вплив на руки зовнішніх елементів також позбавляє їх шкіру натуральних олій.

Але яке відношення все це має до болю? При нанесенні татуювання голка повинна проткнути поверхню шкіри, поки вона не досягне дерми, де вона залишає чорнило. За збігом, дерма також містить больові рецептори.

Таким чином, нервові закінчення залишаються уразливими, коли голка для татуювання стикається з областю, де зберігається мало жиру. Ось чому поєднання тонкої шкіри і мінімальної кількості жиру робить руки і пальці більш сприйнятливими до болю в порівнянні з іншими татуюваннями.

татуировки надписей на пальцах
Джерело: @hardtimesletters

Дизайн тату на пальцях і руках

Татуювання на руках і пальцях постійно піддаються впливу зовнішніх елементів через їх особливого ​​розташування, що робить їх уразливими для їх зникнення і спотворення. Ось чому так важливо вибрати дизайн татуювання, який буде витончено старіти.

Якщо ви досить довго користуєтеся Інтернетом, швидше за все, ви зустрічали зображення кілець, каліграфічні написи і навіть складні портретні татуювання на пальцях. Однак це погана ідея, якщо ви обираєте дизайн, який буде добре виглядати в довгостроковій перспективі.

У міру старіння шкіри, чорнила татуювання неминуче розсіюються, залишаючи лінії на менших татуюваннях більш схильними до злиття. Природний процес вицвітання також зробить слова і складні малюнки невпізнанними через пару років.

Ось чому при нанесенні татуювань на руки і пальці рекомендується використовувати більший дизайн з більш сміливими лініями і мінімальним кольором. Проте, вірно і те, що великі конструкції більш болючі і схильні до набрякання.

простая татуировка на пальцах руки
Джерело: @clemo_tattoo

Не в кожному тату салоні зможуть вам зробити татуювання на пальцях і руках

Велика кількість тату-салонів і тату-майстрів з багатьох причин категорично відмовляються наближатися до рук. У той час як деякі посилаються на стигму, пов’язану з татуюваннями на видимих ​​ділянках (як у випадку з татуюваннями рук), інші згадують біологію в якості аргументу.

Зрештою, шкіра на долонях і на бокових сторонах пальців відновлюється швидше, ніж на інших ділянках тіла, через їх постійне використання. Це робить татуювання на руках і пальцях схильними до більш швидкого зникнення.

Нерівні і ніжні поверхні рук і пальців також ускладнюють роботу з ними.

Однак основна причина, схоже, в тому, наскільки важко їх правильно лікувати. Зрештою, тату-індустрія — це репутація. Жоден тату-майстер не захоче, щоб хтось ходив з неякісноим татуюванням з його ім’ям. Це просто погана ділова практика. Процес загоєння має вирішальне значення у формуванні остаточного вигляду татуювання, але чому це так складно?

символическое тату на пальцах
Джерело: @jackotattoos

Важке загоєння татуювань на пальцях

В середньому татуювання заживає приблизно три тижні. Це залишає багато шансів, що все піде шкереберть через те, як часто використовуються руки і пальці.

Зовнішні елементи, такі як вплив сонячного світла і води, створюють серйозні проблеми для процесу загоєння.

Крім того, з часом линька шкіри змінить зовнішній вигляд ліній і кольору вашого татуювання. Анатомічно, в середньому тіло містить понад трильйон клітин шкіри. Кожні 24 години ви втрачаєте близько мільйона клітин шкіри. Зазвичай це призводить до небажаних викидів і розмитого чорнила.

Крім того, повідомлялося, що сторони рук і пальців не утримують чорнило належним чином, що в кінцевому підсумку призводить до більш помітного вицвітання.

тату на пальцах в стиле олд скул
Джерело: @traditionalartist

Ви повинні враховувати свою професію

Те, що ви робите щодня, в довгостроковій перспективі сильно вплине на зовнішній вигляд ваших татуювань. Не тільки з’ясуйте, чи дозволяє їм ваша робота мати тату, ви завжди повинні запитувати себе, чи підходить ваша ідея татуювання для вашого способу життя.

Наприклад, ваша робота вимагає від вас постійного використання рук для виконання різних завдань протягом дня? В такому випадку татуювання на руках і пальцях — не найкращий вибір. Постійне тертя тільки змусить ваші татуювання зникнути швидше.

Тим, хто зазвичай контактує з водою, наприклад рибалкам, або які використовують руки в якості основного інструменту в роботі, наприклад механіку, слід розглянути інші місця для нанесення татуювання.

татуировка на пальцах олд скул
Джерело: @traditionalartist

Догляд за татуюванням до кінця життя

Якщо ви дочитали до цього місця, то до теперішнього часу має бути очевидно, що татуювання на руках і пальцях вимагають великого догляду. Навіть після повного одужання необхідно зробити декілька заходів, щоб зберегти татуювання на руках і пальцях в хорошому стані.

Якісний сонцезахисний крем стане вашим найкращим союзником в боротьбі з руйнівною дією сонячного світла. Однак майте на увазі, що, хоча сонцезахисний крем з високим SPF забезпечить вам кращий захист, рекомендується повторно наносити новий шар кожні пару годин на відкритому повітрі.

Крім того, з віком ваша шкіра природним чином стає сухішою. Ось чому необхідно купувати хороший зволожуючий крем для зволоження шкіри. Крім того, ви також повинні враховувати, що татуювання на руках і пальцях вимагають ретушування частіше, ніж звичайне татуювання. Вам потрібно буде отримувати їх не рідше двох разів на рік.

Таким чином, хоча ваш тату-майстер може запропонувати першу пару ретушування безкоштовно, загальна ціна вашого татуювання може бути вище, ніж ви спочатку припускали.

татуировка на пальцах для девушек
Джерело: @jasixgray

Коротше кажучи, татуювання на руках і пальцях ідеально підходять для тих, хто не боїться піклуватися про себе.

За загальним визнанням, їх часто буває складно і болісно отримати. Однак ви повинні пам’ятати, що дискомфорт є не чим іншим, як миттєвим в порівнянні з тривалим задоволенням від неймовірного малюнка, який назавжди залишиться у вашій шкірі. Зрештою, ніякі татуювання не обходяться без болю.

Отже, якщо у вас є відповідний спосіб життя, ви знайдете досвідченого тату-майстра і зупинитесь на відповідному для вас дизайні, ви не помилитеся з татуюваннями на руках і пальцях.

Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.