Якщо ви шукаєте епічні історії про богів, богинь, монстрів і героїв, які можуть послужити джерелом натхнення для татуювань, не шукайте нічого, крім грецької міфології. Від сили і могутності Зевса до мудрості Афіни тут є прекрасні ідеї, коли мова йде про татуювання грецької міфології.

Стародавні греки були політеїстами, що означало, що вони вірили в декількох богів і богинь, які дивилися на людей і домагалися свого. Мало того, у них також були різні напівбоги і надприродні істоти, у яких були свої власні частини в управлінні світом.

У богів і богинь була ієрархія: Зевс перебував на вершині Олімпу. Якщо ви ввійдете в цю ієрархію, ви потрапите в суперскладне генеалогічне древо — заплутане і захоплююче.

Історія грецьких татуювань

Греки були однією з тих багатьох культур, які довгий час асоціювали татуювання з поганою поведінкою.

Спочатку вважалося, що татуювання роблять тільки варвари, пізніше навіть Платон подумав, що того, хто щось забирає, слід позначити татуюванням.

Ці татуювання наносили на руку або обличчя, щоб показати всім в суспільстві, що ця людина була заборонена (що в кращому випадку сьогодні вважається заборонено законом).

Чи робили інші люди в Стародавній Греції татуювання?

Відповідь позитивна: васалів, які були звільнені в Греції, також часто відзначали на обличчі, щоб показати суспільству, що вони колись були слугами.

Навіть будучи звільненими, вони завжди несли з собою слід свого минулого.

Таким чином, в Стародавній Греції можна з упевненістю сказати, що татуювання нікому не була потрібна, скоріше, це було нав’язано їм в якості правила.

Подібне значення татуювань мали і римляни, і греки.

Цікаво, що латинське слово «татуювання» — «стигма».

Через цю очевидною «стигми» проти татуювань, раннє видалення татуювань було розроблено греками і римлянами з використанням суміші трав і природних хімікатів і встромляє свого роду зілля в шкіру шпилькою багато разів протягом приблизно місяця. невеликі рубці.

История греческих татуировок
Джерело: @coreywalterstattoo

Що таке татуювання по грецької міфології?

Татуювання грецької міфології зображують історії богів, богинь, героїв і міфологічних істот. Стародавні греки створили ці міфи для пояснення природи життя, природних явищ, незнайомого досвіду і релігійних вірувань. Хоча зараз для нас це просто історії, в той час вони були частиною повсякденного життя людей, повідомляючи про все, що вони робили.

Татуювання грецької міфології надзвичайно різноманітні. Є багато способів включити деякі грецькі міфи в свій боді-арт, від невеликих тонких штрихів до драматичних малюнків. Ви можете зробити дизайн більш індивідуальним, вибравши ефектну фігуру, яка вам подобається. Обране вами татуювання може допомогти описати вашу індивідуальність, розповісти про ваш життєвий досвід і навіть нагадати вам про важливі уроки.

татуировка по греческой мифологии
Джерело: @lange_tattoo

Стилі татуювань грецької міфології

Татуювання по грецькій міфології можуть бути різних стилів.

Це не та тема, яку часто струшують і з якої модно обіграють, хоча ми пояснимо кілька різних стилів, які вони можуть запропонувати.

Як ми вже згадували, основна проблема татуювань з грецької міфології полягає в їх портретному зображенні і значенні, що стоїть за їх історією і легендою.

Проте, стиль татуювання грецької міфології важливий, тому що він позначає інше почуття дива і уяви.

Кожен стиль також допускає різні художні ліцензії, такі як реквізит, фон, реалістичність або більш фантастичний вид.

Стили татуировок греческой мифологии
Джерело: @ornamentaltattz

Значення татуювань грецької міфології

Значення вашої татуювання з грецького міфу буде залежати від самого малюнка. Кожен може дотримуватися моралі і чеснот, пов’язаних з грецькими богами і богинями, або навіть розповідати історію, яка знаходить відгук у власника.

Татуювання Кентавра

Для тих, хто знайомий з цим грецьким міфологічним створінням, кентаври — напівлюдина-напівкінь.

Верхня половина з них — це зазвичай чоловік з сильними кінцівками і пресом, а їх торс плавиться з тулубом коня.

Кентавр може також носити давньогрецький ріг, бойовий клич.

Бачачи, що це татуювання настільки пов’язана з війною, має сенс, що її значення призначене для тих, хто жорстокий, сміливий.

Татуировки Кентавра
Джерело: @harnold.tattoo

Татуювання Ахілла

Всім відомо, що Ахіллес — головний герой грецької міфології.

Легенда свідчить, що він є центральним персонажем Гомерівської «Іліади» і був героєм Троянської війни, однією з найпопулярніших відомих воєн у всій грецької історії.

Татуювання Ахілла може бути портретом з ним в шоломі, що показує його твердий, як скеля, прес, або може бути зображенням його всього тіла в обладунках зі списом.

Це звичайна татуювання для чоловіків, особливо солдат, спортсменів або борців.

Він також символізує захист, як якщо б Ахіллес на вашому тілі використовував свої сили, щоб захистити вас в будь-якій ситуації.

Татуировки Ахилла
Джерело: @salvat.tattooartist

Татуювання З Феніксом

Фенікс був важливою частиною грецької міфології і мав історію, схожу на ту, що ми знаємо сьогодні, — історію відродження.

Ця історія — старовинна казка, що витримала випробування часом.

Фенікса часто зображують помаранчевим, з акцентом на його барвисті і багатошарові пір’я.

Міфологічне татуювання грецького фенікса символізує древню магію, про яку розповідає її історія, і може дати вам відчуття непереможності.

Це також буде відмінним татуюванням для тих, хто пережив жахливий досвід і хоче показати світу, що він вижив і буде виживати знову і стане тільки сильнішим.

Татуировки С Фениксом
Джерело: @moni_lien_pham

Татуювання Медузи

Медуза була фігурою в міфології з огидним обличчям і зміями на голові замість волосся.

У татуюваннях Медузи обличчя показано не так огидно, як припускає міфологія, а скоріше як гарне обличчя з головною особливістю, такий як її зміїні волосся.

Значення татуювання Медузи — це засіб відрази.

Стародавні греки вважали, що, якщо ви подивитеся в очі Медузи, ви миттєво перетворитеся на камінь.

Отже, наявність Медузи на своєму тілі може відобразити зло, перетворивши будь-якого, хто дивиться на неї, в камінь (можливо, це правда!)

Татуировки Медузы
Джерело: @tattoo.palacios

Значення татуювань грецької міфології Богів і Богинею

Сьогодні ми володіємо великими знаннями про кожного Бога і Богиню в грецькій історії через безліч міфологічних історій, які залишилися позаду.

Кожен з них являє собою якийсь об’єкт, земний або теоретичний, який має значення для того, що представляє цей бог або богиня.

У кожного з них також є історія або кілька історій, які розповідають людям про те, що може статися, якщо вони не будуть слідувати богам або не навчать їх моралі і чесноти.

Татуювання грецького бога і богинь несуть ці значення з собою, а потім ви переносите їх на свою шкіру назавжди.

Ці татуювання не тільки круто виглядають, але і можуть символізувати щось, що відбувається у вашому житті або відбулося в минулому.

Вони можуть допомогти описати вашу особистість.

Ось деякі з безлічі татуювань богів і богинь грецької міфології і їх значення:

Татуювання з Зевсом

Батько як богів, так і людей, Зевс вважався богом погоди і неба зі своєю власною блискавкою. У нього було дуже цікаве виховання, і його не завжди вважали царем Олімпу.

«Згідно критському міфу, який пізніше був прийнятий греками, Кронос, цар титанів, дізнавшись, що одному з його дітей судилося скинути його, проковтнув своїх дітей, як тільки вони народилися. Але Рея, його дружина, врятувала немовляти Зевса, підставивши Кроносу камінь, загорнутий в пелюшки, і сховала Зевса в печері на Крит ».

У дитинстві Зевса годувала німфа і охороняла рота солдатів. Коли він став дорослим, він очолив повстання, щоб зайняти трон свого батька.

Татуировки с Зевсом
Джерело: @fernandosilva.tatuagem

Що означає татуювання Зевса?

Через те, що він був царем богів і його успішним повстанням проти Кроноса, татуювання Зевса часто уособлювала силу і міць.

Татуювання Ареса

Арес також відомий як бог війни. Він син Зевса і Гери. Арес вважався небезпечною силою через його величезну силу і жорстокий характер. Він був найменш популярним з усіх грецьких богів. Таким чином, татуювання Ареса також уособлює насильство, війну і кровопролиття.

Татуировка Ареса
Джерело: @phil.tattoo

Богиня краси і кохання, Афродіта

Одна з найпопулярніших грецьких богинь — Афродіта, яка асоціювалася з любов’ю, пристрастю і красою.

Знамените її зображення «Народження Венери» (римляни знали її як Венеру) оповідає про її народження, що було вкрай незвично навіть для грецьких богів і богинь.

Коли попередній бог небес, Уран, був переможений, його син Кронос кастрував його і кинув його геніталії в океан. Це викликало піну в морі, в результаті чого з’явилася богиня Афродіта.

«Афродіта була ознакою жіночої сили. Вона була богинею, яка знала свою красу і використовувала її в своїх інтересах ».

Богиня красоты и любви, Афродита
Джерело: @dinoppar

Тату Гермеса

Гермес — древній грецький бог. Він був сином Зевса і місіонером богів. Він також був покровителем злодіїв, торгівлі, могил і т. Д. Оскільки назва передбачає, що він був посланцем Бога, він був тим, кого не можна було утримувати в межах. Він був вільною душею, яка могла ходити між смертним і божественним.

Тату Гермеса
Джерело: @minaxkate

Татуювання Гефеста

Бог Гефест вважається богом ремісників, винахідників і одинаків. У нього було важке життя зі своїми батьками, і після того, як його викинула матір, після чого він все життя робив зброю для богів. Він також був майстром олімпійців. Гефест відомий тим, що додавав красу світу. Він був творчим і артистичним.

Татуировка Гефеста
Джерело: @kiraevtattoo

Татуювання Кроноса

У грецькій міфології бог Кронос був богом часу. Однак цей час — найбільш руйнівний і поганий час. Кронос, через пророцтва про те, що його син скине його, убив всіх своїх дітей. Однак був врятований один з його сина Зевс, який пізніше скинув його. Таким чином, татуювання Кроноса також символізують невдалий час і руйнування. У загальних символах Кроноса в татуюванні є серп, змії.

Татуировки Кроноса
Джерело: @tattooyoubrasil

Татуювання Аполлона

Хто цей древній бог? Аполлон — один з синів Зевса і Літо. Він — відомий бог в грецькій і римській міфології. Він був покровителем Дельф, і тому він також відомий як пророче божество. У грецькій міфології він вважався Богом пророцтв, такого мистецтва, як музика, поезія, стрільба з лука, сонця і світла. Він відомий як цілитель і захисник молоді. Однак зверніть увагу, що він також вважається потенційно небезпечним джерелом хвороб і чуми. Але це не скасовує його позитивну ауру. Татуювання Аполлона досить популярні. Вони зроблені з використанням символів, таких як лук і стріла. Також його можна зобразити у вигляді красивої молодої фігури з лавровим вінком. Люди, які роблять ці татуювання, є в своєму роді художниками або символізують свою любов до мистецтва через ці татуювання.

Татуировки Аполлона
Джерело: @tk_ashgrayink

Татуювання Прометея

Прометей був засуджений Зевсом до покарання за злодійство. Його прив’язали до скелі, куди зазвичай заходив орел Зевса і щодня харчувався його печінкою. Однак Прометея шанували серед інших. Це тому, що він вважається «творцем людей». Вважається, що він був тим, хто кинув виклик богам, вкрав вогонь і передав його людям, що призвело до розвитку світу. У західній традиції він вважається провідником тих людей, у яких є постійна спрага наукових знань. Домінуючий символ, який використовується для представлення Прометея, — це вогонь і полум’я.

Татуировки Прометея
Джерело: @is_toms

Татуювання Діоніса

Хоча походження Діоніса повністю не відомо, але в міфології він вважається сином Зевса. Він відомий як вмираючий і воскресающий бог, так як вважається божественним посередником між живими і мертвими. Але в основному він відомий як Бог врожаю винограду, родючості, ритуального божевілля, вина і релігійного екстазу. Вино — відомий символ Діоніса. Проте, графічне зображення Діоніса, як і раніше домінує в дизайні татуювання. Цю татуювання роблять ті, хто вірить в постійне зростання.

Татуировки Диониса
Джерело: @beeinkedtattoo

Татуювання Посейдона

Посейдон — син бога Хроноса і Реї. Він один з дванадцяти олімпійців Стародавньої Греції. У грецькій міфології він відомий як бог моря. Відомо, що він захищає моряків, яким заважає море. Не тільки море, але й вважається, що він захищає свій народ від водних лих, землетрусів і коней. Тим не менш, він також відомий тим, що підняв водну катастрофу, щоб покарати Одіссея, який засліпив сина Посейдона. Символ татуювання, який є найбільш поширеним для Посейдона, — це те, що він тримає тризуб разом з дельфіном. Серед інших татуювань — риба і кінь.

Татуировки Посейдона
Джерело: @du_morelli

Татуювання Аїда

Аїд був старшим сином Хроноса і Реї. У грецькій міфології він відомий як бог мертвих. Після того, як його брати перемогли покоління богів свого батька, Аїд отримав в розпорядження пекло. Таким чином, він також відомий як символ снів, підземного світу, смерті, прокльонів, темряви, землі і загробного життя. У татуюваннях Аїда переважає його обличчя, іноді разом зі скіпетром, Цербером і ключем. Ці татуювання не особливо популярні, оскільки вони символізують темряву.

Татуировки Аида
Джерело: @beyondtheillusiontattoo

Татуювання зі зброєю грецької міфології

Якщо вам потрібен тонкий дизайн татуювання, подумайте про потужну зброю, пов’язану з грецькими богами і богинями, а не про їх портретах. Ці символи допомагали древнім грекам розрізняти конкретного бога або богиню.

Татуювання блискавки Зевса

Зевс зазвичай зображується з блискавкою в руці як символ його влади над богами і смертними. Це було наймогутніша зброя в грецькій міфології, створене для нього циклопами. Це відмінний вибір, якщо ви хочете тонко втілити силу Зевса.

Татуировка молнии Зевса
Джерело: @mazierotattoo

Тату Тризуба Посейдона

Тризуб Посейдона — чарівний трьохконечний спис, який міг створювати хвилі цунамі, які могли затопити кораблі або затопити острова. Якщо Посейдон вдариться об землю своїм тризубцем, це викличе катастрофічні землетруси. У татуюваннях він вважається символом сили і влади.

Тату Трезубца Посейдона
Джерело: @raffael_arttt

Кадуцей Гермеса

Визнаний крилатим посохом з двома переплетеними зміями, кадуцей є символом Гермеса — бога торгівлі і злодіїв. Це була унікальна зброя, яка могло ввести людей в кому або приспати. Символ також асоціюється з відродженням, омолодженням, родючістю, гармонією і рівновагою.

Кадуцей Гермеса
Джерело: @annamaria.tattoo

Татуювання з луком Ероса

Лук Ероса — як грецький бог кохання і сексу, Ерос (або Купідон, як він відомий в римській міфології) використовував свій особливий лук і стріли для занять любов’ю, а не війною. Однак, якщо б він використовував свинцеві стріли замість золота, це змусило б людей ненавидіти першої людини, якого вони побачать після пострілу. В даний час вважається, що лук і стріла Амура залучають удачу в романтичних стосунках.

Татуировка с луком Эроса
Джерело: @tattooerbertan
Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.