Акварельні татуювання неймовірно красиві і привертають увагу, і вони виглядають так, як ніби хтось доклав кисть до вашої шкіри. Є багато інтерпретацій цієї техніки; деякі вважають за краще використовувати кілька темних відтінків основи, в той час як інші вважають за краще робити змішані відтінки фокусом татуювання, повністю залишаючи чорне чорнило і лінії. Ви також можете зробити ваше тату значущим для вас за допомогою зображень, які ви вирішите включити в свій дизайн. Наприклад, метелик уособлює красу і перетворення, а колібрі може символізувати надію і буде ідеальним вибором для тих, хто подолав боротьбу.

З усіх плюсів цього стилю є і мінуси. Акварельні татуювання блякнуть набагато швидше, ніж звичайні, а складність і різні відтінки, використовувані при їх створенні, як правило, обходяться дорожче.

Акварельне татуювання метелика

Акварельні татуювання вміло поєднують різні відтінки, створюючи яскравий і сміливий малюнок. Існує безліч варіантів стилю і дизайну, і ви можете зробити свій боді-арт унікальним для себе, вибравши, які елементи ви хочете в нього включити. Проте, якщо вас приваблюють ідеї краси, трансформації і свободи, то татуювання з метеликом — фантастичний вибір. Вона часто асоціюється з жіночністю і може уособлювати важливий момент в житті жінки.

Акварельная татуировка бабочки
Джерело: @tattoozelenska

Тату колібрі в акварельному стилі

Яскраві кольори ідеально підходять для тих, хто хоче, щоб їх тату виділялося, а колібрі — це те, чим ви хочете похвалитися. Красиве крилата істота асоціюється з надією і життям. Воно також уособлює позитив і часто використовується людьми, які подолали сум’яття і стали сильнішими.

Тату колибри в акварельном стиле
Джерело: @colour.ink_stech.hexe

Тату соняшника

Якщо вам потрібен боді-арт, багатий символікою, але привертючий увагу, тоді татуювання з акварельним соняшником — ідеальний вибір для вас. Яскраво-жовтий колір говорить про себе, але він також асоціюється з почуттям щастя і яскравості. Квітка символізує багато речей, в тому числі тепло і родючість, і неважко зрозуміти, чому жінкам було б цікаво зробити татуювання з ним. Квітка виглядає особливо ефектно, коли вона завершена з використанням цієї техніки, але є один невеликий недолік: ці татуювання, якими б гарними вони не були, як правило, вигорають швидше, ніж традиційні.

Тату подсолнуха
Джерело: @fralemtattoo

Татуювання квітки троянди

З усіх кольорів, які ви можете вибрати для татуювання, троянда, ймовірно, є найбільш поширеною, і на те є вагомі причини. Квітка являє собою баланс між красою і болем; хоча на неї приємно дивитися, шипи можуть нашкодити. Це також рослина, яке асоціюється з любов’ю і пристрастю. Більшість людей вважають за краще татуювати троянду червоним чорнилом, але акварельний техніка — ще один привабливий варіант. Різні кольори зливаються один з одним, створюючи яскравий ефект, який не можна пропустити.

Татуировка цветок розы
Джерело: @maggiepaletta.tattoo

Татуювання зі слоном

Ви обираєте наступне татуювання? Малюнок акварельного слона може бути саме тим, що вам потрібно. Мало того, що кольори оживляють виріб, цей величний звір володіє символічною цінністю і створює значні твори мистецтва. Слон асоціюється з силою і вірністю, а також мудрістю і довголіттям. Це також прекрасний вибір для жінки, особливо тому, що голова стада завжди жіноча, і ваші чорнило, таким чином, можуть бути уособленням жіночої сили.

Татуировка со слоном
Джерело: @manibroowns

Татуювання Фенікса

Фенікс міфічна птиця, яка багата символізмом; часто асоціюється зі смертю і відродженням, це істота, яка циклічно регенерує, піднімаючись з попелу сильнішою, ніж раніше. Вирішивши зробити татуювання, ви зрозумієте, чому значення, пов’язані з феніксом, можуть сподобатися людині, подолавши труднощі. Вого також виглядає гарно, якщо воно створено в техніці акварелі, оскільки оживляє птицю. Ви, безсумнівно, захочете нанести татуювання в тому місці, яке ви можете бачити кожен день, але стиль має тенденцію зникати швидше, ніж традиційний боді-арт. Отже, краще місце — це місце, яке не піддається регулярному впливу сонячного світла.

Татуировка Феникса
Джерело: @tattoostudiozp

Татуювання пір’я

Якщо ви цінуєте ідеї свободи, сили і мудрості, тоді татуювання з пір’ям — відмінний вибір. Пір’я має безліч інтерпретацій, в залежності від того, від якої птиці воно сталося. Воно також часто асоціюється з культурою корінних американців, в якій має особливе значення. Ви можете оживити свої чорнило, якщо виберете техніку акварелі, тому що сміливе поєднання кольорів робить їх справді виділяючимися. Ви можете проявити творчий підхід до свого боді-арту, вибираючи свої улюблені відтінки, створюючи щось ще більш значуще для вас.

Татуировка перьев
Джерело: @nelsontattooart

Татуювання Стрекози

Швидше за все, через кілька років акварельні татуювання доведеться підфарбувати, але ви можете подумати, що це того варто, тому що ефект настільки неймовірний. Також приємно те, що він добре працює практично з будь-яким зображенням, включаючи тварин і комах. Проте, якщо ви хочете, щоб твір був особливо значущим і асоціювалося з позитивом, гармонією, силою і навіть удачею, тоді вам потрібно намалювати бабку. Маленька крилата істота природно яскраво забарвлена, тому цей стиль працює виключно добре.

Татуировка Стрекози
Джерело: @nitsankoala

Татуювання Сови

Сови — красиві істоти, але ви також хочете чогось більшого, ніж просто візуально привабливий дизайн, коли вирішуєте зробити наступне татуювання. Гарна новина полягає в тому, що ці нічні птахи багаті символічної цінністю, уособлюючи мудрість, захист і пильність. Вони також пов’язані з таємницею і переходом. Сови грають важливу роль в різних культурах, а корінні американці вважають себе хранителями знань. Стародавні греки використовували птицю як символ істини і зображення богині.

Татуировка Совы
Джерело: @inkaholic_magdeburg

Татуювання з деревом

Татуювання дерева мають багато різних значень, в залежності від обраного вами виду, але в цілому вони пов’язані з довголіттям і прихильністю. Вони також можуть представляти життя і новий початок, що робить їх привабливим вибором для жінки, яка хоче зосередитися на майбутньому і залишити своє минуле позаду. У цьому дизайні приваблює не тільки символізм, але і техніка. Акварельні тату яскраві і сміливі, вони добре поєднуються з зображеннями природи.

Татуировка с деревом
Джерело: @graphicward

Акварельне татуювання кішки

Татуювання з кішками — прекрасний вибір для жінок. Ви можете вшанувати свого улюбленця, нанесенням його на шкіру, або вас може залучити значення, пов’язане з кішкою. Тварина уособлює удачу, розум і грацію. Для деяких вони також пов’язані з таємницею і смертю. Акварельна техніка може створити більш абстрактний вигляд вашим чорнилам, відкриваючи їх для інтерпретації. Це також дозволяє проявити вашу творчість, оскільки ви можете вирішити, які кольори використовувати і як їх поєднувати.

Акварельная татуировка кошки
Джерело: @sabita_tattoo

Татуювання компаса

Компас — це набагато більше, ніж просто засіб навігації. Це також об’єкт, пов’язаний з напрямком, і це одна з найбільш значущих речей для татуювання. Багато людей пов’язують інструмент з пошуком свого шляху і вірністю своїм важливим якостям. Потужний символізм робить його привабливим для тату. Коли ви вирішуєте, яку техніку вибрати, гіперреалістичний дизайн може бути не для вас. В такому випадку татуювання в стилі акварелі може зробити ваш боді-арт більш абстрактним і візуально захоплюючим.

Татуировка компаса
Джерело: @saltoftheearthtattoo

Татуювання серця в акварельному стилі

Серце є універсальним впізнаваним символом і один з найпопулярніших варіантів татуювання. Воно часто асоціюється з любов’ю і пристрастю, але може приймати різні значення в залежності від обраних вами кольорів. Наприклад, чорне серце пов’язано зі смертю або горем. Одне з кращих достоїнств цього дизайну — його простота, що дозволяє зробити його настільки маленьким, наскільки захочете. Проте, акварельна техніка робить це нехитре татуювання трохи більш креативним завдяки виразному змішанні яскравих відтінків.

Татуировка сердца в акварельном стиле
Джерело: @billyboyta2

Татуювання з левом

Немає іншої тварини, величнішої, ніж лев, і з нього можна зробити красиве татуювання. Жінок приваблює дизайн цієї красивої істоти, тому що він не тільки візуально привабливий, але також пов’язаний з такими цінностями, як хоробрість і вірність. Велика кішка вважається королем джунглів, тому вона також може уособлювати силу і міць. Якщо ви хочете, щоб ваш наступний боді-арт був яскравим, але значущим, це ідеальний вибір для вас!

Татуировка со львом
Джерело: @gtats187ink

Тату лотоса

Лотос — чарівна квітка, тому що, хоча вона, гарна, вона росте в мулистих умовах. Саме з цієї причини вона часто асоціюється з ідеями мудрості і подоланням перешкод. Рослина служить нагадуванням про те, що ви не можете тільки вижити в них незалежно від ваших обставин, але і хочете процвітати. Це символ краси, але також може уособлювати чистоту і мир.

Тату лотоса
Джерело: @hahuynh_tattooist

Татуювання з принтом лапи

Татуювання з відбитками лап — симпатичний варіант для жінок, які хочуть вшанувати пам’ять вихованця. Це також фантастичний вибір для любителя тварин, який хоче оживити свого улюбленого вихованця на своїй шкірі. Напрямок також може бути орієнтоване на майбутнє і на те, як ви рухаєтеся в правильному напрямку. Хоча часто це простий дизайн, він може бути привабливим, тому що ви можете перетворити його в невелике татуювання і, отже, не будете обмежені в розміщенні. Проте, якщо ви хочете заявити про себе, не бійтеся проявити себе настільки масштабно і яскраво, наскільки забажаєте.

Татуировка с принтом лапы
Джерело: @moondoll_tattoo

Татуювання з вовком

Вовк — тварина, яка часто асоціюється з вірністю і сім’єю. Великі вовки живуть зграями, сила і безпеку яких залежать від інших членів. Жінку, яка дорожить своїми близькими, може з цієї причини може зробити татуювання із зображенням вовка. У ньому також може бути духовний елемент; Корінні американці вірять, що тварина може вести нас по життю. При виборі боді-арту пам’ятайте, що з акварельними чорнилами розміщення має значення. Але нажаль ці яскраві татуювання потрібно часто ретушувати.

Татуировка с волком
Джерело: @rika94

Татуювання Ловець снів

Татуювання аквареллю вимагають багато часу і будуть коштувати дорожче, ніж класичні чисті чорнила. З цієї причини, наважуючись на цю техніку, слід вибрати що-небудь значуще. Стиль, гарний і вимагає уваги, і такий об’єкт, як ловець снів, добре поєднується з цим підходом. Виріб ручної роботи також наповнене символікою і являє собою захист і безпеку. Вважається, що він може захистити людину і відфільтрувати негативні думки і енергії. Це татуювання, про яку ви не пошкодуєте, і не будете заперечувати, якщо вам доведеться ретушувати її через кілька років.

Татуировка Ловец снов
Джерело: @tattooist_mi.ran

Татуювання з русалкою

Русалки — міфічні істоти, що належать до моря, тому вони можуть уособлювати магію. Також є розповіді про те, як вони заманювали моряків в воду, тому іноді вони пов’язані з спокушанням або сексуальністю. Це також можна інтерпретувати як жіночу силу і зробити боді-арт особливо жіночним. При нанесенні акварельного татуювання може бути кілька недоліків, таких як час, необхідний для їх виконання, і той факт, що вони швидко тьмяніють, але багато людей знайдуть, що плюси набагато переважують мінуси.

Татуировка с русалкой
Джерело: @blacksoul_tattoostudio

Татуювання Галактики

Татуювання у вигляді галактики уособлюють життя, таємницю і мрії, а що може бути кращим акварельного боді-арту? Це ідеальний варіант для тату, тому що він відмінно поєднується з кольорами, що зливаються один з одним, створюючи красивий космос і привертає увагу. Що стосується розміщення, ви хочете отримати його де-небудь, де є багато місця, щоб врахувати деталі, тому такі місця, як груди, спина, нога або стегно, відмінно підходять для цього.

Татуировка Галактики
Джерело: @draworking
Всем привет! Меня зовут Андрей. Я начал увлекаться татуировками еще в детстве, после окончания школы поступил в колледж на художественное искусство. На протяжении все этого времени, мне всегда нравились татуировки, которые превосходили любое другое занятие. Первую свою машинку для татуировок я купил в 20 лет, и на протяжении многих лет практиковался и брал советы от наставников из общества. Любимые направления в татуировках - реализм, сюрреализм в оттенках серого, геометрия и тонкая линия.